Publicat 17 Ian 2008 | Reactualizat 15 Feb 2008 | Expiră 17 Feb 2008

agent asigurari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Bune aptitudini si experienta in asigurari
-Studii superioare
-Cunostinte operare PC ( Word , Excel, Internet)
-Experienta minim 6 luni in asigurari sau brokeraj

Descrierea jobului

Responsabilitati
-urmareste (pe baza situatiilor primite de la ofiterii de asigurari) plata ratelor de asigurare si reinnoirea la expirarea valabilitatii sau transferul catre utilizator a bunului la sfarsitul contractului de leasing;
-intocmeste polite RCA si CASCO
Beneficii
-pachet salarial atractiv, mediu de lucru placut

Suntem o firma de brokeraj in asigurari profesionista, care echilibreaza raportul dintre puterea de negociere a asiguratului cu asiguratorul.
Echipa noastra este formata din profesionisti care colaboreaza activ si eficient cu cele mai importante societati de asigurari.

Expirat
agent asigurari  -  sc asibrok broker de asigurare srl