Publicat 15 Apr 2007 | Expiră 16 Apr 2007

agent asigurari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari, experienta in vanzari directe constituie avantaj
- Bune cunostinte de lucru in echipa
- Experienta in vanzari de produse financiare constituie avantaj (asigurari)
- Dorinta de a obtine performanta si de realizare a unei cariere de succes

Descrierea jobului

Crearea si gestionarea unui portofoliu de clienti.

Descrierea companiei

Broker de asigurari cu acoperire nationala

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

agent asigurari  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles