Agent alimentare autom.cafea/snack-Nordexim Coffee Services

AQUILA GROUP - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
- studii medii
- bune abilitati de comunicare si relationare(lucru in echipa)
- persoana dinamica cu initiativa, sociabila
- permis conducere ( minim 1 an vechime)
- domiciliul stabil in localitatile mentionate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- igienizarea , alimentarea automatelor de cafea si interventii tehnice minore
- preluarea/predarea incasarilor zilnice
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii existenti

Oferta, beneficii:
- salariu motivant corespunzator programului si activitatii prestate
- bonus pentru indeplinirea obiectivelor
- bonuri de masa
- masina de serviciu
- telefon serviciu
- posibilitate de dezvoltare intr-o companie nationala de top

Descrierea companiei

www.aquila.ro
AQUILA GROUP
Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos