Publicat 04 Feb 2008 | Expiră 05 Feb 2008

Agent Achizitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa si dinamica, disponibila pentru deplasari in tara, posesor permis de conducere categoria B minim 5 ani, cunostinte elementare utilizare PC (Word, Excel, Outlook), limba engleza nivel mediu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Identificarea furnizorilor;
Incheierea contractelor de colaborare;
Urmarirea si supervizare derularii contractelor;
Verificarea in teren a marfurilor ce urmeaza a fi achizitionate.

Beneficii
- Se ofera salariu motivant si comision functie de realizari (indeplinirea si depasirea targetelor)
- Posibilitatea desfasurarii activitatii intr-un colectiv tanar
- Posibilitate promovare
- Masina si telefon

Colectarea si reciclarea deseurilor mase plastice. Se pot trimite cv-uri si la adresa catalin.e@ecoplast-group.ro

Expirat
Agent Achizitii  -  ECOPLAST