Publicat 24 Iun 2008 | Reactualizat 23 Iul 2008 | Expiră 25 Iul 2008

Administrator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii/superioare
• Experienta minim 3 ani
• Cunostinte solide operare calculator (Microsoft Office, navigare internet)
• Limba engleza - nivel mediu; limba germana constituie un avantaj
• Permis auto categoria B (vechime minim 3 ani)
• Abilitati organizatorice si de comunicare
• Persoana pro-activa, dinamica, cu initiativa
• Capacitatea de a indeplini sarcinile cu o minima supraveghere
• Abilitatea de a lucra sub presiune si de a face fata multiplelor cerinte
• Prezenta agreabila

Descrierea jobului

• Gestionarea problemelor administrative ale cladirii, dotata cu sisteme moderne de securitate si acces, climatizare si ventilatie
• Evidenta contractului de locatiune, a contractelor de prestari servicii si utilitati pentru cladire
• Evidenta chiriilor si a cheltuielilor administrative
• Administrare parc auto (RCA, Casco, reparatii si revizii autoturisme, intretinere auto, etc.)
• Evidenta politelor de asigurare pentru bunuri cladire
• Evidenta asigurarilor medicale pentru deplasari externe
• Relatia cu Registrul Comertului (obtinere certificate constatatoare)
• Relatia cu Directia de impozite si taxe locale
• Achizitii consumabile si produse protocol pentru cladire
• Participarea la inventarierea anuala a oi/mf
• Servicii curierat in situatii de urgenta
• Verificarea efectuarii curateniei in cladire

Roland Berger Strategy Consultants este unul dintre liderii mondiali in consultanta strategica. Infiintata in Munchen, in 1967, a devenit in acest timp singura firma globala de consultanta strategica de top de origine europeana.
Roland Berger Strategy Consultants consiliaza top manageri. Avem experienta internationala cu managementul de varf din toate domeniile consultantei strategice: crestere, internationalizare, marketing si strategii de brand, aliante strategice, achizitii si integrare post-fuziuni, optimizarea portofoliului si a proceselor, managementul restructurarii si al valorii.

Expirat
Administrator  -  Roland Berger Strategy Consultants

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles