Publicat 01 Aug 2007 | Reactualizat 29 Aug 2007 | Expiră 01 Aug 2007

ADMINISTRATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ORAS: BUCURESTI
• Studii superioare cu profil tehnic;
• Experienta in domeniul administrativ pe un post similar;
• Cunostinte de baza in ceea ce priveste executarea lucrarilor de amenajari interioare;
• Cunostinte operare PC;
• Capacitate de analiza si sinteza, de prioritizare a sarcinilor;
• Abilitati de comunicare (atat verbal cat si in scris);
• Spirit organizatoric,loialitate;
• Atitudine pozitiva, initiativa;
• Flexibilitate si adaptabilitate, capacitatea de a lucra in echipa;
• Creativ / viziune de ansamblu.

Descrierea jobului

- Evidenta, gestionarea si intretinerea zilnica a starii spatiilor din punct de vedere tehnic (sistem de aer conditionat, stingatoare, mobilier, alte obiecte care fac parte din dotarea spatiilor);
- Coordonarea activitatii privind curatenia spatiilor
- Realizarea de analize comparative ale ofertelor, negocierea, contractelor /comenzilor pentru consumabile, utilitati, devize constructii;
- organizeaza activitatea de aprovizionare cu materiale pentru administrarea sediului companiei conform necesarului aprobat de sefii ierarhici si raspunde de receptia calitativa si cantitativa a produselor aprovizionate
- supervizeaza adminsitrarea PARCULUI AUTO
- administreaza relatia cu institutiile administratiei financiara, administratiei locale
- gestioneaza contractele de asigurari civile ale firmei
- raspunde de gestionarea activitatilor PSI

Oferta (bonusuri, beneficii):

Bonuri de masa
Telefon mobil
Perspective de dezvoltare profesionala
Bonusuri de sarbatori (2/an)

MACH FTD este leader de piata in furnizarea solutiilor integrate de marcare-inscriptionare, manipulare si transport intern, ambalare, impachetare si paletizare.
MACH FTD dispune de know-how-ul si capabilitatea de a proiecta si implementa aplicatii complexe, sisteme integrate folosite in industriile alimentara, bauturilor, farmaceutica, si bineinteles in domeniile unde este nevoie de transport intern, de marcare, de ambalare.
MACH FTD este distribuitor unic al companiilor DOMINO-Marea Britanie, TELESIS-SUA, FLEXLINK-Suedia, ALTECH-Italia, ROBOPAC -Italia, CAVECO- Italia, EASYPRINT - Danemarca, PRISMA-Italia pentru piata romaneasca.

Expirat
ADMINISTRATOR  -  MACH FOREIGN TRADE DISTRIBUTION