Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 13 Aug 2006 | Expiră 15 Aug 2006

ADMINISTRATOR WEB SI SERVER INTERNET / INTRANET

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte avansate de Windows 2000/NT Server
Cunostinte avansate de proiectare si intretinere retea
Cunostinte avansate de Active Directory
Cunostinte avansate de ASP, HTML, PHP, MY SQUL
Cunostinte avansate de LINUX
Cunostinte avansate de Windows XP Profesional
Capacitatea de a lucra cu supervizare minima
Capacitatea de a rezolva problemele repede si eficient
Studii superioare in domeniu sau pregatire si experinta minim 2 ani

Descrierea jobului

Asigura politica de acces la resursele informatice
Implementeaza politica de antivirus si backup si disaster recovery
Instaleaza si asigura mentenanta serverelor intranet
Administreaza servarul de mail si intranet
Administreaza pagina de web a firmei
Asigura scolarizarea utilizatorilor cu privere la utilizarea calculatorului/programelor instalate
Asigura servicii de mentenanta pentru reteaua interna a firmei (dezvoltarea eventual reproiectarea daca este cazul)
Intretine bugetul departamentului IT
Intretine sistemul de raportare al indicatorilor de peformanta departamentali
Se asigura pachet salarial atractiv functie de rezultate si posibilitati de dezvoltare

Societate comerciala care are ca obiect de activitate comercializarea produselor in domeniul apei, agriculturii, stingerii incendiilor si confectiilor metalice.

Expirat
ADMINISTRATOR WEB SI SERVER INTERNET / INTRANET  -  SC GRUP ROMET SA