Publicat 07 Sep 2006 | Reactualizat 06 Oct 2006 | Expiră 08 Oct 2006

Administrator site

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tinar, cu studii superioare daca se poate de specialitate, cunostiinte calculator, programe, windows office, Mozilla, Internet Explorer, Adobe, Corel, Linux, etc, ambitios, capacitate de adaptare rapida intr-un mediu nou, cunoscator al limbii engleze, ingenios, cu idei inovatoare, spirit practic, talentat

Descrierea jobului

Administrator site,magazin on-line. SA asigure buna functionare, gestionare a site-ului. Sa se ocupe de relatia cu clientii, comenzi , sa scrie newslettere, stiri, sa schimbe poze, sa se ocupe de campaniile publicitare pe net, marketing.
Target locul 20 in trafic

Descrierea companiei

Firma de confectii femei care are un magazin on-line.

Expirat
Administrator site  -  Scarlett Clothing International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles