Publicat 19 Mar 2008 | Reactualizat 17 Apr 2008 | Expiră 19 Apr 2008

Administrator Site

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• experienta medie webdesign
• cunostinte PHP, Java-Script, MySQL, CMS
• constituie un avantaj experienta in vanzari si cunostintele teoretice de vanzare
• constituie un avantaj cunostintele despre telefoane mobile si accesorii GSM

• bune abilitati de comunicare
• capacitate puternica de auto-organizare
• responsabilitate maxima si atentie sporita
• capacitate de a lucra in echipa

Descrierea jobului

• administrarea bazei de date a produselor site-urilor din gestiune
• dezvoltarea site-urilor in gestiune (webdesign)
• onorarea comenzilor online

• venit corelat cu munca depusa
• mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta
• echipa tanara si bine pregatita

EURO-GSM este cel mai important dealer naţional Orange, cu peste 130 de magazine în peste 60 de localităţi şi peste 500 de angajaţi. Fiind o companie în continuă dezvoltare, avem nevoie de personae inteligente, ambiţioase, harnice care doresc să-şi dezvolte cariera într-o echipă puternică.

Expirat
Administrator Site  -  EURO GSM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles