Publicat 10 Aug 2006 | Reactualizat 08 Sep 2006 | Expiră 10 Sep 2006

administrator sistem

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SC 1si1 Professional Webhosting SRL cauta pentru angajare administrator sistem (sys admin).
CANDIDATUL IDEAL:

- student in an terminal la facultate de profil informatic sau absolvent
- obligatoriu pregatire si experienta relevanta in domeniul informaticii
- cunostinte hardware
- retelistica TCP/IP; VPN
- cunostinte avansate instalare/administrare servere linux (FreeBSD, OpenBSD, RedHat)
- cunostinte instalare/administrare servere web (Apache+DB+PHP)
- sisteme operare: Windows, Linux

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- administrare retea
- administrare servere linux
- administrare servere web
- administrare servere email
- depanare hard-soft

1si1 Professional Webhostibg este o companie in plina dezvoltate cu un colectiv tanar si ambitios.

Expirat
administrator sistem  -  1si1 Professional WebHosting