Publicat 17 Iul 2008 | Reactualizat 15 Aug 2008 | Expiră 17 Aug 2008

ADMINISTRATOR RETEA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabil
Sa fie capabil/ă sa identifice şi analizeze o problemă existentă/potenţială şi sa găseasca soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte.
Să se adaptaze uşor în funcţie de situaţie şi sa fie deschis către noi idei şi persoane.
Sa fie energetic/ă
Sa fie dispus/a la lucrul în echipă
Sa aiba aptitudini de comunicare
Seriozitate

Descrierea jobului

*cunostinte vaste in domeniul IT-ului(retelistica, internet, programare, etc.)
*asigurarea mentenantei retelei de calculatoare
Optional: cunostinte softuri de contabilitate

Transport asigurat de societate
Bonuri de masa

Expirat
ADMINISTRATOR RETEA  -  Brave Business Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles