Administrator Retea de Calculatoare

SC SUPERBET BETTING & GAMING SA 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

XGaming, companie a grupului Superbet isi mareste echipa!

Suntem in cautare de un coleg pentru rolul de Administrator retea de calculatoare.

Suntem PASIONAȚI de dezvoltarea ta și DETERMINAȚI să iti oferim o EXPERIENȚĂ AUTENTICĂ iar TU devii CEA MAI BUNA VERSIUNE A TA!

Esti o persoana care are:
  • Studii medii;
  • Cunostinte de network de retea si administrare de calculatoare
Si
  • Iti place sa comunici
  • Esti dedicat si punctual
  • Dar ai si abilitatea de a solutiona rapid situatiile dificile

Descrierea jobului

Rolul tau alaturi de noi este sa:
  • Identifici problemele aparute in infrastructura IT
  • Asiguri suport si instruire in utilizarea aplicatiilor, tuturor colegilor
  • Administrezi si intretii retele VPN
  • Asiguri dezvoltarea si mentenanta retelei interne
  • Instalezi si configurezi aplicatiile
  • Asiguri functionarea corecta a Hardware-ului si Software-ului in firma
Beneficii pentru o cariera in avantajul tau:
  • Salariu competitiv + tichete de masa electronice
  • Cadouri de sarbatori (Paste si Craciun)
  • Oportunitati reale de promovare
  • Asigurare medicala si de viata, cu acces la retea privata de sanatate
  • Acces la servicii de consiliere & wellness
Povestim mai multe în cadrul unei discutii.
Doar candidatii selectati vor fi contactati de echipa noastra de recrutare.

Descrierea companiei

Vino si tu in echipa superbet!

Fondat in 2008, la Superbet suntem liderul pietei de retail din Romania si avem o retea de aproximativ 1.000 de agentii.

Cei peste 4.500 de colegi au atitudinea unor sportivi care privesc fiecare provocare drept o sansa de a-si demonstra talentul, experienta si dorinta de a fi mai buni in fiecare zi.
Condus de o echipa cu experienta in domeniul jocurilor de noroc, Superbet este acum compania cu cea mai pronuntata ascensiune din domeniul Betting & Gaming din Europa Centrala si de Est, intreaga echipa concentrandu-se pe extinderea si consolidarea afacerii de pariuri sportive atat la nivel national cat si international.

Viziunea noastra este sa devenim numarul 1 in fiecare tara in care decidem sa investim.

In echipa Superbet iti poti pune in valoare calitatile si te poti dezvolta profesional in fiecare zi. Hai sa faci parte din echipa noastra!

Publicat 16 Sept. 2022 Reactualizat 16 Oct. 2022 Expiră 16 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.