Publicat 01 Nov 2007 | Reactualizat 30 Nov 2007 | Expiră 02 Dec 2007

ADMINISTRATOR PORTOFOLIU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati de comunicare, spirit de echipa si responsabilitate
- seriozitate, dinamism
- abilitati de lucru sub stres si cu termene limita

Descrierea jobului

- raspunde de incasarile in numerar ce vor fi depuse la societatile de asigurare conform contractelor de colaborare incheiate cu acestea;
- introduce politele noi de asiguare si platile la scadenta in softul companiei;
- intocmeste diverse situatii folosind programul de evidenta polite;
- raspunde pentru exactitatea si legalitatea operatiilor si documentelor contabile intocmite
- urmareste respectarea normelor privind imprimatele cu regim special.

Cerinte:
- domiciliul stabil in Craiova
- studii superioare economice
- cunostinte MS Office
- disponibilitate la program prelungit
- capacitate de lucru in conditii de stres
- persoana meticuloasa si atenta

Oferta(bonusuri, beneficii):
- pachet salarial atractiv
- conditii de lucru deosebite

Companie de transport rutier marfa cu capital majorital strain, DUMAGAS TRANSPORT este unul din liderii transporturilor rutiere de marfuri din Romania si ocupa pozitia nr. 2 in Top Capital - 100 de companii pentru care sa lucrezi.
Pentru mai multe informatii despre noi si serviciile pe care le oferim vizitati www.dumagas.ro.

Expirat
ADMINISTRATOR PORTOFOLIU  -  Dumagas Transport