Administrator pensiune turistica

8 Ex S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

*Puternica orientare spre actiune si rezultate concrete.
*Orientat catre clienti, dezvoltare personala si profesionala continua.
*Capacitatea de abordare sistemica si organizata a activitatilor.
*Autonomie persoanala, in sensul de a-si duce obiectivele la bun sfarsit fara interventia sefilor directi.
*Capacitate de adaptare la mediile in schimbare.
*Inteligenta sociala: sociabilitate, capacitate de a interactiona cu oricine

Descrierea jobului

*Organizarea activitatii in cadrul pensiunii turistice,
*Verificarea gestionarii financiare,
*Promovarea imaginii pensiunii precum si promovarea directa a produselor turistice,
*Incheierea contractelor cu clientii,
*Efectuarea operatiilor specifice de cazare si alimentatie,
*Asigurarea unui climat favorabil turistilor,
*Oferirea serviciilor pensiunii catre client,
*Organizarea programelor turistice optionale,
*Oferirea informatiilor de interes turistic,
*Rezolvarea reclamatiilor clientilor.

Descrierea companiei

Compania 8 EX SRL, pensiune turistica Vis Alpin Belis.

Avand o vechime de peste 10 ani in domeniul turismului din Romania, doreste sa mareasca echipa de personal tesa.
Publicat 18 Iul. 2022 Reactualizat 15 Aug. 2022 Expiră 17 Aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.