Publicat 10 Nov 2006 | Reactualizat 11 Dec 2006 | Expiră 11 Dec 2006

Administrator parc auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Experienta anterioara fie in organizare transporturi, fie cunostinte generale tehnice (masina, acte si fise de transport, informatii generale despre transporturi)
2. Persoana cu experienta in cimpul muncii de 3-5 ani
3. Persoana deschisa sa invete lucruri noi

Descrierea jobului

Organizarea activitatii masinillor
Transmiterea comenzile de transport
Urmariea indeaproape a realizarii transportului si acuratetea intocmirii actelor
Mentinerea unei bune relatii cu clientii si carausii
Coordonarea operatiunii de transport

Firma producatoare si distribuitoare de mobilier si acesorii mobilier la nivel national.

Expirat
Administrator parc auto  -  yvonne

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles