Gratis

Administrator Parc Auto

West Credit Finance IFN

Candidatul Ideal

Eşti o persoană comunicativă?
Vrei un job dinamic?
Îţi doreşti independenţă financiară?
Cauţi, nu doar un loc de muncă, ci şi un parcurs frumos pentru cariera ta profesională?

Alătură-te echipei WEST Credit!

Descrierea jobului

Cerinte:

Studii superioare (constituie un avantaj);
Cunostine operare PC;
Spirit antreprenorial, initiativa, dinamism, flexibilitate;
Capacitate de organizare şi prioritizare a activităţilor;
Integritate morală, conştiinciozitate;
Persoană dinamică, entuziastă, perseverentă;
Simt analitic;
Abilitati de comunicare si relationare
Bune abilitati de comunicare, rezolvare a problemelor si inovare;
Capacitate de analiza, evaluare, corelare si sinteza a informatiilor;
Experienta in domeniul auto- reprezinta un avantaj;

Activitati administrative si logistice cu privire la parcul auto;
Evaluari auto;
Intretinerea relatiei cu serviceurile auto;
Asigura suportul colegilor cu privire la parcul auto;
Test drive cu autovehiculele;
Livrarea masinii catre client dupa ce s-au efectuat toate demersurile necesare;
Mentinerea bazei de date a clientilor si o buna comunicare cu acestia;
Bune cunostinte de omolagari RAR si ale procesului de inregistrari auto;
Indeplinirea obiectivelor companiei;

Beneficii
Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
Traininguri;
Oportunitatea de invatare si devoltare intr-un mediu profesionist;
Acces la pregatire de specialitate si posibilitatea de a evolua profesional;
Salariu fix, competitiv, plus bonusuri lunare de performanta;
Autoturism/telefon de serviciu;

West Credit este o institutie financiara nebancara (IFN) ce este supusa legislatiei specifice si regulamentelor emise de catre si sub supravegherea Bancii Nationale a Romaniei si are ca obiect principal de activitate acordarea de credite persoanelor fizice si persoanelor juridice.

Obiectivul nostru principal este sa asiguram acces la servicii financiare de calitate atunci cand au nevoie, intr-un mod simplu, flexibil si rapid, persoanelor fizice si persoanelor juridice atat din mediul urban cat si celor din mediul rural.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024