Publicat 27 Apr 2007 | Reactualizat 26 Mai 2007 | Expiră 28 Mai 2007

Administrator Parc Auto - Engleza avansat

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- engleza - nivel avansat;
- persoana activa, responsabila;
- experienta pe o pozitie similara (constituie un avantaj);
- familiarizare cu sistemul de inmatriculari auto;
- liceu absolvit;

Descrierea jobului

- administrarea parcului auto (inmatriculari definitive, vanzari, cumparari, service masini);
- activitati administrative:
* responsabil pentru zona de receptie - coordonarea fluxului de documente;
* inventarul imobilierului/tara;
* necesarul pentru birou;
* organizare de evenimente;

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

Expirat
Administrator Parc Auto - Engleza avansat  -  ADECCO RESURSE UMANE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles