Gratis

Administrator Medicina Muncii - clinica Cluj

Medicover

Candidatul Ideal

Cautam coleg care sa se alature echipei de Medicina Muncii in rolul de Administrator de Medicina Muncii.

Daca esti organizat, ai abilitatea de a-ti stabili si de a lucra dupa prioritati și vrei sa devii liantul echipei, daca stii sa obtii cu eficacitate rezultate si – mai important - daca principiile tale de viata si de munca se manifesta prin grija, disponibilitatea si sprijin pentru oameni, asteptam sa aplici.

Ne dorim sa ai:
-Experienta in domeniul medical/ medicina muncii (reprezinta avantaj);
-Studii finalizate;
-Cunostinte nivel mediu operare, Microsoft Excel;
-Limba Engleza - nivel mediu;
-Spirit de echipa;
-Capacitate de organizare;
-Abilitati de comunicare scrisa si verbala;
-Atitudine proactiva.

Descrierea jobului

Rolul presupune:
-Efectuarea programarilor si organizarea controalelor de medicina muncii in clinica, la sediul companiilor client sau in unitatile mobile;
-Verificarea serviciilor medicale livrate in cadrul controlului de medicina muncii;
-Urmarirea incheierii fiselor de aptitudine;
-Centralizarea si asigurarea necesarului de aprovizionare pentru controalele efectuate la sediul companiilor client.

Noi oferim:
-Posibilitatea de a construi si dezvolta o cariera pe termen lung intr-o companie de traditie pe piata serviciilor medicale din Romania;
-Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti;
-Program de lucru flexibil;
-Pachet complex de beneficii medicale.

Grupul Medicover este unul dintre cei mai mari furnizori de servicii medicale private din Europa Centrală și de Est și oferă servicii medicale integrate pacienților din 14 țări europene (România, Polonia, Suedia, Turcia, Ungaria, Germania, Marea Britanie, Ucraina, Belarus, Bulgaria, Serbia, Georgia, Republica Moldova, Rusia), cu peste 100 de clinici Medicover, 80 de laboratoare, 400 puncte de recoltare, peste 6,5 milioane de pacienți anual și peste 10.500 de angajați.

Ȋn România, Medicover este prezent de 25 ani pe piața serviciilor medicale private și dispune de o rețea de 36 clinici proprii în București și în țară (Timișoara, Cluj-Napoca, Constanța, Iași, Ploiești, Brașov, Galați, Pitești, zona Olteniei) și doua spitale generaliste – Bucuresti si Oradea.

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 8 Mart. 2024 Expiră 7 Apr. 2024