Publicat 26 Sep 2007 | Reactualizat 25 Oct 2007 | Expiră 26 Sep 2007

ADMINISTRATOR CREDITE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare economice finalizate
Cunostinte solide in domeniul contabilitatii, legislatiei financiare si fiscalitatii
Minim 3 ani experienta pe un post similar
Abilitati de comunicare, negociere si organizare
Responsabilitate si integritate

Descrierea jobului

Intocmirea contractelor de finantare (leasing/credit) si garantii conform aprobarii
Gestionarea si monitorizarea contractelor in conformitate cu reglementarile proprii si BNR
Actualizarea bazei de date pentru urmarirea fluxului tranzactiilor
Revizuirea portofoliului de clienti
Transmiterea de rapoarte si informatii de risc bancar corecte

Institutie financiara nebancara in expansiune, parte a Grupului Roman pentru Investitii si Consultanta, cu experienta indelungata in programe finantate de Uniunea Europeana si alte institutii

Expirat
ADMINISTRATOR CREDITE  -  SC GRUPUL ROMAN PENTRU INVESTITII SI CONSULTANTA (RGIC) IFN SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles