Publicat 05 Aug 2014 | Expiră 06 Sep 2014

Administrator cont cash & non cash Agentia Targu Ocna & Borsec

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii sau superioare de preferinta economice;
- De preferat experienta profesionala de minim 3 luni in casierie intr-o banca comerciala sau centru comercial;
- Acuratete si atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza;
- Initiativa, spirit de echipa;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Meticulous, organizat, eficient;
- Cunostinte foarte bune de operare PC

Descrierea jobului

- Asigura interfata cu Clientul prin preluarea
- Predarea documentelor care intra in circuitul bancar si acorda asistenta in vanzarea produselor si serviciilor bancii;
- Efectueaza operatiuni de incasari / plati cu numerar;
Oportunitatea de a lucra pentru un brand romanesc de top;
- Pachet de beneficii atractiv;
- Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta;
- Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;
- Performante apreciate si recompensate.

- In top 3 cele mai mari banci din Romania, cu 9% cota de piata;
- 1,78 milioane de clienti, 550 de sedii, 6.000 de angajati;
- Unul dintre cei mai mari 20 de angajatori din economia romaneasca (analiza Ziarul Financiar, 2014)
- „Cea mai buna banca din Romania” (Global Finance, 2014);
- „The Most Trusted Brand”, categoria „Banci”, (Reader’s Digest, 2014);
- BT, in„Top Social Brands” (BIZ, 2014);
- In 2014, Banca Transilvania aniverseaza 20 de ani de activitate.

Expirat
Administrator cont cash & non cash Agentia Targu Ocna & Borsec  -  Banca Transilvania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles