Publicat 21 Mai 2007 | Reactualizat 18 Iun 2007 | Expiră 20 Iun 2007

Administrator cladire

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati de comunicare;
- persoana responsabila, organizata;
- bun coechipier;
- spirit intreprinzator;
- cunostinte operare PC;
- experienta in domeniu constituie un avantaj.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- reparatii curente ale utilajelor si instalatiilor cladirilor;
- intretinere si reparatii utilaje service - relatie cu furnizorii, urmarire in exploatare, intretinere periodica;
- aprovizionare cu materiale si unelte intretinere;
- relatia cu furnizorii de utilitati;
- asigurarea mentinerii utilitatilor si dotarilor conform autorizatiilor de functionare.

BENEFICII:

- mediu de lucru modern intr-o echipa tanara;
- contract de munca permanent;
- telefon mobil;
- bonuri de masa.

- suntem o companie dinamica, intr-o continua ascensiune, formata dintr-un colectiv tinar, ambitios, orientat spre rezultate;
- postul este disponibil in noul sediu Colina Motors, care se va deschide in curand in Popesti-Leordeni.

Expirat
Administrator cladire  -  Colina Motors