Publicat 22 Feb 2008 | Reactualizat 23 Mar 2008 | Expiră 24 Mar 2008

ADMINISTRATOR BAZE DE DATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare in domeniul informatic;
-experienta pe un post similar minim 3 ani;
-bune cunostinte de programare in FoxPro, Access si Progress;
-cunostinte solide in Networking, protocoale TCP/IP si IPX, securizare SSH
-cunostinte de Linux;
-constituie avantaj cunoasterea unui sistem ERP;
-capacitate de organizare, coordonare si supervizare;
-abilitati de comunicare, spirit de echipa si simt al responsabilitatii;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-administrarea retelei interne de calculatoare;
-gestionarea si securizarea bazelor de date;
-participarea la implementarea si mentinerea in functiune a unui sistem ERP;
-instruirea interna a personalului ce opereaza datele primare, privind utilizarea programelor;
-dezvoltarea de module si rapoarte interne.

Va oferim:
-Pachet salarial motivant.
-Un loc de munca dinamic si provocator si intreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
-Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist.

S.C. PRODLACTA S.A. este o companie cu traditie si renume in Romania in domeniul productiei si distributiei produselor lactate si a inghetatei.

Expirat
ADMINISTRATOR BAZE DE DATE  -  S.C. PRODLACTA S.A.