Publicat 03 Feb 2021 | Reactualizat 05 Mar 2021 | Expiră 06 Mar 2021

ADMINISTRATIV / MARKETING SPECIALIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare absolvite, constituie un avantaj in domeniul Marketing si Comunicare
- Abilitati de comunicare si relationare
- Seriozitate si responsabilitate
- Abilitate organizatorica
- Atentie distributiva
- Rabdare, rezistenta la stres
- Persoana proactiva, deschisa
- Cunostinte in ceea ce priveste: SEO, social media si metode de cercetare a pietei
- Cunostinte MSO, marketing software (Adobe Photoshop) si aplicatii (Web Analytics, Google Adwords etc)
- dinamism, confidentialitate, impartialitate, abilitatea de a lucra cu termene limita.

Descrierea jobului

- Ofera suport general administrativ
- Tine evidenta flotei auto (RCA, CASCO, kilometraj)
- Mentine legatura cu serviciul de courierat
- Se ocupa de agenda de calatorie (hoteluri, bilete de avion)
- Se ingrijeste de aspectul si ordinea in birou
- Intampina persoane pe care managerul urma se le intalneasca
- Participa activ la organizarea intalnirilor
- Pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces

- Propune, planifica si implementeaza actiuni de marketing acoperind platforme de social media;
- Responsabil cu rapoartele si bugetele privind rezultatele actiunilor implementate precum si indicatorii specifici fiecarui canal de comunicare cu propuneri de imbunatatire si plan de actiuni si trimiterea lor catre Managerul de Marketing
- Organizeaza și coordoneaza evenimentelor companiei;
- Analizeaza datele de marketing pentru elaborarea strategiilor viitoare
- Responsabil pentru corporate social networks (postari si giveaway-uri) si pagini web
- Pregateste produsele promotionale si de marketing

NOI SUNTEM RC EUROPE DEVELOPMENT ! Istoria noastră a început în Republica Cehă în 2005, când a fost înființat grupul RC în Brno. De la început, obiectivul nostru principal a fost crearea unor proiecte imobile importante, care ar putea satisface nevoile clienților noștri, dar și ale comunitatii. De atunci, am crescut și am evoluat astfel încât să putem oferi cele mai bune soluții pentru crearea unor proiecte de succes. Suntem specializați în dezvoltarea, managementul și consultanta în domeniul proprietăților comerciale, administrative și rezidențiale. Ne concentrăm în special pe dezvoltarea și administrarea pe termen lung a clădirilor de birouri, a centrelor comerciale și a lanțurilor de supermarketuri. În plus, oferim clienților noștri asistență juridică și consultanță în dezvolatrea proiectelor. Începând cu anul 2005, am construit în toate țările în care operăm - Cehia, România și Serbia. Ne-am extins recent și în piața imobiliara din Croația. Printre clienții noștri se numară Tesco, Penny Market, Billa, Lidl, Kaufland, Profi, Deichmann, CCC, Pepco, Jysk, Sportisimo și multe altele.

Expirat
ADMINISTRATIV / MARKETING SPECIALIST  -  RC EUROPE DEVELOPMENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles