Gratis

Administrare bacanie

Cross Gastro S.R.L.

Candidatul Ideal

Dupa aproape un an de la deschidere, ne marim echipa cu un lucrator comercial / consilier / consultant

Cautam coleg(a) care-si doreste sa invete cum se organizeaza si dezvolta un business de proximitate, prin urmare experienta nu e obligatorie (asa ca suntem deschisi si la studenti 😉).
Ne asteptam la atitudine pozitiva, dorinta de invatare si nu in ultimul rand reguli stricte de igiena.

Programul este part-time si relativ flexibil.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- interactiune cu clientii bacaniei
- receptie marfa
- organizare marfa in bacanie
- vanzare produse

Beneficii:
- ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄dupa o perioada de proba part-time se poate discuta angajarea full-time
- program de lucru flexibil

Bacanie contemporana cu produse 100% naturale de la producători români.

Mezeluri din carne de porc, vită, curcan și rață precum și o selecție de brânzeturi românești și după rețete italiene (proaspete și maturate). Asortam totul cu vinuri gama bio - eco.

Produse bio pentru copii, vegane si fara gluten.

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024