Publicat 24 Iun 2008 | Reactualizat 23 Iul 2008 | Expiră 25 Iul 2008

administartor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta intr-un post similar;
Carnet de sofer categoria B;
Experienta ca sofer de cel putin 3 ani;
Seriozitate si confidentialitate;
Persoana responsabila, organizata, flexibila;
Capacitate mare de lucru in echipa;
Cunostinte minime de operare pe calculator;
Cunostinte tehnice (trebuie sa poata sa stie si sa repare ce se strica in caz de urgenta, trebuie sa vizeze solutiile tehnice si sa gaseasca solutiile tehnice cele mai bune)

Descrierea jobului

Intretinerea corespunzatoare a sediului;
Mentinerea in buna stare de functionare a parcului de autoturisme al companiei ;
Efectuarea inspectiilor tehnice periodice ale autoturismelor.
Aprovizionarea firmei cu diverse consumabile;
Efectuarea de operatiuni administrative (ex: efectuarea de plati) etc

Compania noastra utilizeaza cele mai moderne si eficiente tehnologii pentru a oferii satisfactie maxima. Dispunand de cele mai performante utilaje putem crea designuri si modele unice, facute conform celor mai mari exigente. Majoritatea produselor noastre au garantie, asigurand astfel calitatea lucrarilor.

Expirat
administartor  -  DCM Pro Design