Publicat 04 Iun 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 04 Iul 2019

ACTIVITATI TELEFONICE IN LIMBA ITALIANA SI FRANCEZA

15 posturi

Candidatul ideal

ACTIVITATE TELEFONICA IN LIMBA ITALIANA

GERI.RO EAST cu sediul in Cluj-Napoca, se orienteaza catre persoane dinamice, care au cunostinte de limba italiana, cu orientare catre client si munca in echipa.
Angajam 15 persoane ( Part- Time sau Full- Time) pentru activități de gestionare a creditelor în sectoarele energetic, telecomunicații etc.
Nu ai mai făcut niciodată activitate telefonică sau activități de gestionare a creditelor ??? Să nu iți fie teamă să o faci, te vom învăța să fii cel mai bun în această muncă.
Ești obișnuit să negociezi ??? Iti place să lucrezi într-o echipă ??? Când ai un obiectiv de realizat, faci totul pentru a-l realiza ???
Dacă răspunsul este DA, ALATURA-TE NOUA ... TE ASTEPTAM !!!

Descrierea jobului

Analiza dosarelor din portofoliul propriu gestionabil;
Gestionarea clienților pentru stabilirea termenelor de plată;
Gestionarea eventualelor reclamații și a documentelor care provin de la debitori;
Identificarea de solutii in vederea achitarii debitului

Oferta noastră:

Oferta salarială adecvata la experiența profesionala detinuta în sectorul activităților de recuperări de creanțe ( Entry level sau Senior level )
Orar in ture, cu alternanta saptamanala, în intervalul orar 09:30 - 21:30 ( Full Time sau Part Time ), de Luni pana Vineri;
Pachet salarial motivant ( salariu fix + bonusuri atractive lunare, trimestriale si anuale);
Tichete de Masa de 15,18 Ron pentru fiecare zi de prezenta
Creșterea salariului pe baza vechimii în firma noastră și a dezvoltării profesionale;
Alte beneficii ( Asigurare medicală privată );
Echipă tânără și dinamică;
Team building;
Cursuri de formare și dezvoltare personală;
Posibilitate de a lucra în Europa (Madrid - München - Lyon - Londra);

Spiritul GERI HDP este exprimat zilnic în Motto-ul “Trăieşte provocările” prin zece valori fundamentale: Încredere – respectăm angajamentele Colaborare – schimbul de experienţă ne face mai buni Dinamism - spiritul nostru creativ este mereu în mişcare Flexibilitate – modelarea priorităţilor Just in time – la locul potrivit, la momentul potrivit Dezvoltare continuă – rezultatele de mâine vor fi mai bune decât cele de azi Pasiune – emanăm energie Persistenţa – nu renunţăm Respect – baza relaţiilor noastre Solidaritate – animale, oameni, natura: îi susţinem pe cei care au nevoie.
Dacă împărtășești valorile noastre, atunci vino să faci parte din familia GERI.RO EAST!

GERI.RO EAST SRL, societate apartenenta grupului GERI HDP, grup holding lider de piata in sectorul managementului creditelor de peste 20 de ani, este prezenta in 4 sedii in Italia : Milano, Roma, Torino, Cagliari si in alte 5 in Europa: Lyon, Cluj-Napoca, München, Londra, Madrid

ACTIVITATI TELEFONICE IN LIMBA ITALIANA SI FRANCEZA  -  GERI.RO EAST