Activitati de secretariat si administratie/ Asistent manager

KOFF DISTRIBUTION SRL

Candidatul Ideal

- Esti student/absolvent de studii superioare
- Detii abilitati de comunicare si organizare, atentie distributiva si initiativa
- Esti o fire sociabila si lucrezi usor cu oamenii
- Ai o atitudine pro-activa – dorinta de a invata lucruri noi
- In cazul in care detii cunostinte de contabilitate primara, acestea constituie un avantaj
- Competente digitale obligatorii - operare PC (Pachetul Office) si utilizare a internetului – nivel avansat

Descrierea jobului

- Indexezi solicitarile angajatilor din companie si le transmiti departamentelor abilitate
- Coordonezi si gestionezi procedurile PSI/SSM
- Participi si interactionezi cu canditatii in procesul de recrutare si in pastrarea evidentei dosarelor fiecarui angajat
- Intocmesti liste generale de necesar al companiei si gestionezi procesul de ofertare si achizitie
- Participi si te implici in toate procesele de dezvoltare a departamentelor companiei conform indicatiilor primite
- Participi in procesul formare al angajatilor din diferite departamente conform instructiunilor primite
- Participi la procesul de negociere a contractelor companiei cu furnizori externi de servicii si produse

Ce oferim:
- Salariu NET de start 3000 lei
- Posibilitate de marire salariu dupa primele luni in functie de performante
- Bonus consistent de productivitate
- Ore suplimentare achitate in conformitate cu legislatia in vigoare
- Program fix de Luni pana Vineri in intervalul 9:00 - 18:00

Ce asteptam de la tine si cum poti promova rapid:
- Prin atitudinea pozitiva si respectul fata de colegi si job
- Prin participarea la proiectele companiei
- Sugerand constant imbunatatiri in fluxul de lucru

Te asteptam cu nerabdare in echipa noastra! :)

Aplica acum!

KOFF este distribuitor european de produse electronice si accesorii de mici dimensiuni pentru tablete, laptopuri si device-uri mobile.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024