Publicat 06 Iul 2007 | Reactualizat 04 Aug 2007 | Expiră 06 Aug 2007

Acount manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare, preferabil in marketing/comunicare
- experienta de minim 2 an intr-o pozitie similara in cadrul unei companii de advertising/PR
- experienta de vanzari si marketing
- cunostinte de media, creatie, productie, PR
- foarte buna cunoastere a industriei publicitatii si mass-media
- cunosterea limbii engleze de afaceri
- excelente cunostinte de operare in MS Office
- - foarte bune abilitati de comunicare si de prezentare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- realizeaza planuri, bugete, oferte, prezentari, negociaza si contracteaza proiecte si campanii de comunicare
- responsabil de dezvoltarea si mentinerea conturilor existente alocate si de initierea de noi contacte
- planifica si organizeaza proiectele si campaniile, cu respectarea termenelor si a calitatii
- dezvolta oportunitati si strategii de atragere si contactare a noi clienti
- actioneaza ca o interfata intre clienti si departamentele de creatie, productie, media, btl
- realizeaza si implementeaza strategia si planul de comunicare al Agentiei

Descrierea companiei

Agentie de publicitate

Expirat
Acount manager  -  Deconi

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles