Publicat 24 Aug 2020 | Reactualizat 21 Sep 2020 | Expiră 24 Sep 2020

ACHIZITII - SLATINA

1 post
Expirat
Candidatul ideal:
Specialist achizitii, buyer, achizitii
Abilități de negociere și orientare către rezultat;

Abilități de comunicare și lucru în echipă;

Cunoștințe Microsoft Office la nivel avansat;

Lucru în sisteme de tip ERP, constituie avantaj;

Spirit analitic, fler comercial, abilități de negociere;

Capacitate de asimilare rapidă a cunoștințelor și de prioritizare a activităților;

Studii finalizate pentru o profesie tehnică;

Minim 1 an de experiență în achiziții; Responsabilități:
Prospectarea pieței de profil și a condițiilor de achiziții în vederea optimizării continue a stocurilor, avand ca scop final obținerea unei rotații bune a acestora;

Centralizarea achizițiilor, selectarea ofertelor, evaluarea diverselor canale de aprovizionare, în funcție de calitate, servicii și costuri;

Selectarea și testarea credibilitatii furnizorilor;

Elaborarea strategiilor în cumpărarea / achiziționarea de materiale cât și în domeniul stocurilor;

Urmărirea respectării prevederilor contractuale privind calitatea, cantitatea, termenele și valoarea produselor livrate;

Stabilirea unor relații optime cu furnizorii, pentru rezolvarea în timp util și în bune condiții a problemelor uzuale;

Beneficii:
Salariu atractiv plus tichete de masă;

Beneficii în funcție de performanțe;

Oportunitatea de a lucra într-o echipa tânăra și dinamică;

Posibilități de dezvoltare profesională. Pop Industry este o companie cu statut privat și autonom care și-a început activitatea în 1994. Începută că afacere de familie cu producția de sulfat de aluminiu, compania s-a dezvoltat bazându-se pe profesionalismul și experiența unui grup de oameni foarte dedicați. Într-un spirit de continuă perfecționare, dezvoltarea a dus la diversificarea activităților. Experiență, spațiile de producție, dotarea, tehnică și echipa de specialiști fac din Pop Industry un partener pe care poți conta. Activitatea să diversificat pe mai multe domenii și de rezultatul unor acțiuni de succes întreprinse de-a lungul timpului. Avem peste 1000 de clienți în toată țară, Europa, Africa, America, Asia - toți mulțumiți de colaborarea cu noi.
Expirat
ACHIZITII - SLATINA  -  S.C. POP INDUSTRY S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles