Publicat 20 Mar 2008 | Reactualizat 23 Mar 2008 | Expiră 20 Apr 2008

Accounts Payable Specialist ( Contabil Furnizori)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii economice superioare;
- Experienta anterioara in contabilitate (minim 1 an)
- Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office
- Cunostinte Wizcount reprezinta un avantaj
- Bune abilitati de comunicare, atentie la detalii;
- Excelente abilitati de analiza si planificare
- Atitudine proactiva

Descrierea jobului

- Introduce in contabilitate facturile primite de la furnizori;
- Urmareste platile catre furnizori; opereaza note contabile furnizori
- Administreaza evidenta platilor la scadentele din facturi, contracte etc.;
- Efectuarea de reconcilieri, verificari, confirmari de sold cu furnizorii;
- Urmareste si verifica existenta contractelor pentru fiecare cheltuiala angajata si semnaleaza lipsa lor;
- Responsabil cu solutionarea datoriilor de la furnizori (identificarea neconcordantelor, mentinerea relatiei cu furnizorii);
- Mentine atat relatia cu furnizorii cit si relatia cu autoritatile financiare;
- Investigheaza si raporteaza problemele catre management

PepsiAmericas este unul dintre cei mai importanti jucatori in industria bauturilor racoritoare.

Pe piata locala, PepsiAmericas este reprezentata in Romania de compania Quadrant Amroq Beverages (QAB). Aceasta este imbuteliatorul autorizat si distribuitorul Pepsi, Prigat, Lipton Ice Tea, Gatorade, Roua Muntilor si Talea pentru Romania si Republica Moldova.

Si pentru ca pretuim munca de echipa, valoarea, responsabilitatea, integritatea va invitam sa va alaturati echipei noastre de profesionisti si impreuna sa cladim succesul!

Expirat
Accounts Payable Specialist ( Contabil Furnizori)  -  Pepsi Americas

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles