Publicat 17 Mar 2008 | Reactualizat 15 Apr 2008 | Expiră 17 Apr 2008

ACCOUNTS PAYABLE OFFICER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent(a) facultate – de preferinta studii economice;
- Experienta minim un 2 ani pe un post similar;
- Experienta in lucrul cu documente financiar contabile;
- Cunostinte bune de limba engleza;
- Cunostinte solide de Microsoft Office (Word, Excel, Power Point etc).
- Atentie, concentrare, organizare, raspuns pozitiv la presiune
- Atitudine diplomatica, abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

- Monitorizeaza relatia cu furnizorii de marfa/servicii;
- Actualizeaza zilnic sistemele informatice operationale;
- Opereaza si aloca zilnic platile efectuate si discounturile primite;
- Reconciliaza periodic soldurile cu furnizorii;
- Organizeaza platile catre furnizori;
- Asigura legatura intre departamentele Comercial, Contabilitate si Trezorerie.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).

Expirat
ACCOUNTS PAYABLE OFFICER  -  SENSIBLU SRL