Publicat 20 Feb 2008 | Reactualizat 20 Mar 2008 | Expiră 22 Mar 2008

Accounting Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare de specialitate – minim 5 ani experienta in domeniu;
- Minim 3 ani pe o pozitie de conducere;
- Cunostinte de Standarde Internationale de Contabilitate (IAS) constituie avantaj;
- Autorizat CECCAR - avantaj;
- Limba Engleza fluent;- constituie avantaj
- Cunostinte PC - MS Office (obligatoriu Excel foarte bine);
- Buna comunicare interumana;
- Capacitate de planificare, coordonare si evaluare;
- Capacitate de efort intelectual intens si prelungit;
- Responsabilitate si exigenta fata de munca depusa.

Descrierea jobului

- coordonarea si supravegherea activitatii economico-financiare a societatilor-clienti
- analiza activitatii economico-financiare a societatilor-clienti
- evalueaza, supravegheaza, verifica si certifica lucrarile personalului dinsubordine
- intocmeste / verifica bilantul contabil si toate situatiile financiare lunare precum si declaratiile pt impozite.

Firma de servicii contabile si expertiza contabila cu sediul in 13 Septembrie-Panduri.

Expirat
Accounting Manager  -  SC RUIU EXPERT 2000 SRL