Publicat 06 Mai 2008 | Reactualizat 04 Iun 2008 | Expiră 06 Iun 2008

Accounting Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- cunostinte de contabilitate si legislatie fiscala;
- absolvent al unei facultati cu profil economic (Contabilitate/Finante);
- limba engleza
- cunostinte operare PC si MS Office (Excel - nivel avansat)
- abilitati de organizare si de lucru cu date;
- abilitati de comunicare, lucru in echipa
- gandire analitica, atentie la detalii, persoana serioasa si responsabila;

Descrierea jobului

Descrierea postului:
- activitati de contabilitate primara
- inregistrarea facturilor
- intocmirea deconturilor de cheltuieli si a registrului de casa
- reconcilierea conturilor cu rapoartele operationale

Beneficii:
- salariu motivant; bonuri de masa; alte beneficii;
Aplicatiile vor fi tratate strict confidential. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Dr.Credit S.A. asigura intermediere de credite. Reteaua de distributie controlata exclusiv de Dr.Credit include un numar de peste 200 de magazine si puncte de vanzare care asigura companiei una dintre cele mai bune reprezentari in tara. Dr.Credit este cea mai mare societate de intermediere de credite de consum la nivelul magazinelor din Romania.
Profita de oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti cu experienta in domeniul serviciilor financiare si bancare si joaca un rol important intr-o companie cu un mare potential de crestere in viitorul imediat!

Expirat
Accounting Assistant  -  Doctor Credit S.A.