Account Sales Manager, IT Hardware. Remote sau La Sediu

CIT Grup Srl - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 12500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cea mai mare societate de vanzare IT Hardware Refurbished, Nou si Second Hand din Romania angajeaza!

Ne diferentiem fata de alte companii prin produsle unice, peste 60 000 produse active pe web. De la ultimele noutati care inca nu au ajuns in Romania, modele actuale la pret redus, modele anterioare la super pret si pana la produse care nu se mai gasesc pe piata.

Serviciile fac diferenta! vezi => https://www.citgrup.ro/informatii/de-ce-cit-grup , dar mai ales ADUCEM ORICE DE PE PLANETA si BUYBACK! , rate, leasing, etc.

Daca esti pasionata / pasionat dе vanzari si ai cunostinte IT Hardware => te dorim si e obligatriu sa fii in echipa citgrup.ro!
Ce poti realiza la noi daca esti serios / serioasa => este sa ai venitul care il doresti, indiferent care este acela, daca esti dispus sa muncesti constiincios si sa ne lasi sa te ajutam sa iti realizezi visele. (indiferent ca e vorba de bani, apartament, casa, vacante... etc. orice)

Ne asteptam ca viitorul noastru coleg / colega sa se regaseasca in valorile, misiunea si viziunea noastra:

Descrierea jobului

Ce аi dе fаcut:
Sa indentifici clienti si sa le vinzi.
Noi iti oferim baza de date, rolul tau este sa inveti procedura noastra de vanzare si sa o aplici cu scopul de a crea vanzari.

Poti alege urmatoarele segmente: Distribuitori, Persoane Juridice, Persoane Fizice, Institutii publice, IT-isti.

Oferta de angajare include urmatoarele beneficii:
+ te invatam, te invatam si iar te invatam. Avem nevoie ca tu sa iti doresti sa fii bun, chiar cel mai bun si sa castigi pe masura.
+ vei beneficia de traininguri on the spot, adica pe masura ce avansezi si te loveti de situatii, te invatam cum sa le rezolvi si sa performezi
+ salariu de baza & bonus de performanta
+ bonus de echipa
+ telefon
+ laptop
+ masina in functie de realizari
+ propriul birou
+ reducere 30% la orice produs achizitionat
+ alte facilitatii in functie de rezultatele tale (masini personale, concedii, apartament, casa etc etc, orice iti doresti, noi te ajutam sa obtii).

Descrierea companiei

Informatii despre noi:

Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos