de ani Fără Frică...

Publicat 04 Nov 2019 | Reactualizat 02 Dec 2019 | Expiră 05 Dec 2019

Account Sales Manager, IT Hardware: 500 Euro - 2500 Euro

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti pasionata / pasionat de vanzari si ai cunostinte IT Hardware te asteptam in echipa CIT Grup.
Ne asteptam ca viitoarea noastra colega sa aiba urmatoarele valori: deschis, dedicat, performant, garantat, responsabil.

Descrierea jobului

Ce ai de facut:
Sa introduci clienti noi in portofoliul tau.
Sa gestionezi clientii alocati astfel incat de la luna, la luna, sa cresti vanzarile.

Vei alege una dintre cele doua directii: vanzari catre companii sau vanzari catre distribuitori in functie de experienta / cunostintele tale.

Produsele comercializate sunt produse IT Refurbished, brand-uri de top Dell, HP, IBM, Fujitsu, Microsoft etc,
Mai multe detalii despre companie, premii si produse: www.citgrup.ro

Oferta include urmatoarele beneficii:
+ traininguri de specialitate in cadrul companiei + traininguri cu vorbitori internationali
+ salariu de baza & bonus de performanta
+ bonus de echipa
+ bonus de vechime
+ telefon
+ laptop
+ masina
+ propriul birou
+ reducere 30% la orice produs achizitionat
+ alte facilitatii in functie de rezultatele tale

Misiunea companiei: Prin tot ceea ce facem, dorim ca produsele pe care le iubim si in care avem incredere sa ajunga la tine mai simplu, mai rapid. Dorim ca tu sa pe percepi valoarea de necontestat, pentru ca tu, beneficiarul, sa castigi timp, resurse financiare si sa te poti ocupa in liniste de ceea ce este important pentru tine. De restul ne ocupam noi.

Expirat
Account Sales Manager, IT Hardware: 500 Euro - 2500 Euro  -  CIT Grup Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles