Publicat 22 Sep 2005 | Reactualizat 12 Oct 2005 | Expiră 23 Oct 2005

account manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-experienta profesionala - minim 3 ani in vanzari
- studii superioare
- cunostinte PC - MS Office (Word, Excel)
- excelente abilitati de comunicare si interrelationare
- abilitati de negociere si persuasiune
- capabil sa lucreze independent la standarde ridicate
- rezistenţă la stres
- capacitate de asimilare si procesare a informatiilor foarte rapid
- capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale

Descrierea jobului

- coordonarea proiectelor si prezentarea produselor pana in faza de executie si raportare
- formarea si intretinerea unor relatii directe cu partenerii si cu membrii echipelor acestora
- urmarirea situatiilor proiectelor in derulare sau finalizate, de la identificare pana la finalizare
- stabilirea/mentinerea de relatii stranse cu beneficiarii, identificarea oportunitatilor de afaceri
- identificarea si contactarea partenerilor potentiali
- propunerea si/sau coordonarea elaborarii solutiei tehnice pentru oferta
- stabilirea strategiei de pret pentru oferta
- elaborarea ofertei si ulterior a contractului
- sustinerea si negocierea ofertei
- negocierea conditiilor contractuale si elaborarea propunerilor de contract
- cercetarea permanenta a pietei pentru identificarea de noi domenii de interes si promovarea acestora
-administrarea si dezvoltarea relatiilor cu key accounts

Beneficii:
- pachet salarial motivant corelat cu performanţele profesionale
- mediu de lucru modern intr-un colectiv de profesionişti

Societatea noastra comerciala a inceput sa-si desfasoare activitatea in Romania ,sub denumirea de S.C. \'\'REAL POWER CONSTRUCT \" ca firma cu capital integral strain in anul 2002 .Printre principalele sale activitati se intrevad producerea si distribuirea de materiale de finisaj interior .

Expirat
account manager  -  real power construct

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles