Publicat 18 Sep 2008 | Reactualizat 17 Oct 2008 | Expiră 19 Oct 2008

ACCOUNT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ABSOLVENT STUDII SUPERIOARE
BUNE CUNOSTIINTE HARDWARE SI SOFTWARE
ABILITATI COMERCIALE SI DE COMUNICARE PENTRU INTRETINEREA SI DEZVOLTAREA RELATIILOR CU CLIENTII
EXPERIENTA IN VANZARI IT&C DE MINIM 2 ANI
CUNOSTINTE AVANSATE DE OPERARE PC
ABILITATI DE NEGOCIERE
CUNOSTINTE LIMBA ENGLEZA NIVEL MEDIU - OBLIGATORIU
DOMICILIU STABIL IN BUCURESTI

Descrierea jobului

IMPLICARE PROACTIVA IN REALIZAREA OBIECTIVULUI DE VANZARI
RESPONSABIL PENTRU VANZAREA SOLUTIILOR IT & C DIN PORTOFOLIUL FIRMEI
INTRETINEREA SI DEZVOLTAREA RELATIILOR COMERCIALE CU CLIENTII EXISTENTI SI IDENTIFICARE CLIENTI NOI
NEGOCIEREA CONTRACTELOR SI GESTIONAREA LICITATIILOR
BENEFICII: PACHET SALARIAL ATRACTIV, BONUSURI IN FUNCTIE DE REZULTATE, INSTRUIRI SI CERTIFICARI, POSIBILITATI DE PROMOVARE

ALATURA-TE PROFESIONISTILOR ABACUS SYSTEMS & SOLUTIONS SI ACCEPTA PROVOCAREA DE A CREA IMPREUNA CU O ECHIPA DINAMICA SI DE A PARCURGE ALATURI DE NOI DRUMUL SPRE EXCELENTA!

ABACUS SYSTEMS & SOLUTIONS ESTE O COMPANIE FONDATA IN 2001, AL CAREI OBIECT DE ACTIVITATE IL REPREZINTA FURNIZAREA DE SOLUTII INFORMATICE INTEGRATE, FOLOSIND O GAMA LARGA DE PRODUSE HARDWARE SI SOFTWARE IT SI TELECOMUNICATII.

AFLATA IN PLINA ASCENSIUNE SI EXTINDERE, AVAND O CIFRA DE AFACERI CE A DEPASIT 5.000.000 EURO IN 2007, COMPANIA SE SITUEAZA IN TOPUL INTEGRATORILOR DE SISTEME, DERULAND CU SUCCES O SERIE DE PROIECTE ATAT IN DOMENIUL PUBLIC CAT SI IN DOMENIUL PRIVAT.

Expirat
ACCOUNT MANAGER  -  S.C. Abacus Systems & Solutions S.R.L.