Publicat 01 Sep 2008 | Expiră 02 Oct 2008

ACCOUNT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare
-Experienţă în vânzări de servicii (prezinta un avantaj experienta in vanzari telecom.)
-Capacitate de mobilizare, iniţiativă şi inovaţie
-Foarte bune abilităţi de comunicare şi inter-relaţionare
-Abilităţi de lucru în echipă, dar şi de organizare eficientă a activităţii individuale
-Atitudine proactivă, orientare către rezultate şi performanţă
-Permis de conducere categoria B
-Cunoaşterea limbii engleze
-Prezinta un avantaj participarea la cursurile suplimentare de specializare în vânzări şi negociere

Descrierea jobului

-Aplicarea de tactici pentru prospectarea continuă a pieţei în căutarea de noi clienţi şi în vederea extinderii portofoliului
-Negocierea, cu prospecţii şi clienţii a condiţiilor tehnice şi comerciale ale contractului
-Menţinerea unui standard înalt al prezenţei GTS pe piaţă, transformarea relaţiei de vânzări într-un parteneriat comercial pe termen lung
-Atingerea şi/sau depăşirea target-urilor stabilite
-Menţinere baza de date relevante legate de contracte şi activitatea de vânzare, în vederea informării managementului

GTS Telecom este parte a grupului GTS Central Europe, cel mai important operator alternativ la nivel regional de servicii de comunicaţii de date, telefonie şi hosting pentru piaţa business, cu operaţiuni n Cehia, Polonia, Romnia, Slovacia şi Ungaria. Prin parteneriate locale grupul furnizează servicii de telecomunicaţii n Bulgaria, Croaţia, Letonia, Serbia, Slovenia şi Ucraina. La ediţia a 5-a a Congresului European de Telecomunicaţii GTS Central Europe a primit distincţia “Best Central and Eastern European Wholesale Provider”.

Poziţionată ca Business Accelerator (TM) şi certificată ISO 9001, compania furnizează cele mai stabile servicii de comunicaţii din Romnia pe care le gestionează pnă la interfaţa de conectare a clienţilor (end-to-end). Nivelul de stabilitate mediu este peste 99,8%. Gama de servicii GTS Telecom cuprinde soluţii de transport, comunicaţii de date TCP /IP, X.25 şi Frame Relay, servicii Internet, hosting şi soluţii de telefonie.

Expirat
ACCOUNT MANAGER  -  GTS Telecom

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles