Publicat 30 Aug 2008 | Reactualizat 28 Sep 2008 | Expiră 30 Sep 2008

Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va avea:
- studii superioare in domeniul economic sau tehnic
- minimum 2 ani de experienta in vanzari/ marketing produse IT&C
- cunostinte specifice produselor IT&C
- atitudine pro-activa, capacitate de rezolvare a problemelor si de a lucra cu supervizare minima
- excelente abilitati de prezentare si negociere
- cunostinte bune de limba engleza
- abilitati lucru PC (MS Office).

Descrierea jobului

Asigura activitatile de vanzare ale produselor IT & C ale firmei (ofertare, negociere, promovare, vanzare) si asistenta tehnica anterioara vanzarii pentru produsele comercializate.
Asigura gestionarea eficienta a portofoliului de clienti, prin cresterea volumului de vanzari.

Compania asigura un pachet salarial competitiv si posibilitati de dezvoltare a carierei.

GENESYS DISTRIBUŢIE este la ora actuală unul dintre cei mai dinamici distribuitori de produse IT&C din România.

Portofoliul sau de produse acoperă cinci linii de business: Computere şi Periferice, Networking, Cablare structurată, Electroalimentare şi Software.

Oferta GENESYS DISTRIBUŢIE include o gamă extinsă de produse de marcă, dintre care amintim: DELL, Allied Telesis, Netgear, Transition Networks, Telsey, AMP Netconnect, Eaton|Powerware, Newave, Citrix, National Instruments.

Alături de GENESYS SYSTEMS şi GENESYS DISTRIBUTION OOD, compania face parte din grupul de firme GENESYS cu birouri în Bucuresti, Timişoara şi Sofia (Bulgaria).

Expirat
Account Manager  -  Genesys Distributie

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles