Publicat 01 Aug 2008 | Reactualizat 31 Aug 2008 | Expiră 01 Sep 2008

Account Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in activitatea de vanzari
Aptitudini de comunicare si prezentare
Abilitati de negociere
Orientat pe rezultat
Creare portofoliu clienti
Cunostinte medii PC
Capacitate in utilizarea programelor informationale
Aspect fizic placut

Descrierea jobului

Contactare si promovare de servicii
Participarea la intruniri si prezentari
Mentinerea si consolidarea relatiilor cu clientii

Beneficii:
Salariu atractiv
Bonusuri lunare
Bonus anual
Telefon

Echipa tanara, mediul de lucru placut.

Add Company este o tanara companie romaneasca specializata in marketing si promovare online. Ofera solutii de consultanta si branding online pentru companii.

Expirat
Account Manager  -  Add Company SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles