Account Manager

Digital Advertising Business Influencers S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Vrem să ne mărim echipa cu o colegă/coleg pentru postul de account manager.

Nu este necesară experiența in domeniu, important este sa fii o persoana responsabilă, să-ți placă să găsești soluții pentru problemele clienților, să vrei să te dezvolți profesional și să te adaptezi ușor la lucrul în echipă.

Cerințe:
  • Seriozitate si dorință de învățare;
  • Abilități bune de comunicare (claritate și coerență în exprimare);
  • Cunoștințe bune de vorbire, citire și scriere în limba engleză (B1 sau B2), cunoștința limbii din punct de vedere gramatical la un nivel avansat ar constitui un avantaj, precum și unei alte limbi străine, reprezintă un avantaj;
  • Personalitate comunicativă, organizată și analitică;
  • Pasiunea, munca în echipă, inovația și colaborare trebuie să facă parte din principiile de muncă a candidatului;
  • Prezența constantă la birou.

Descrierea jobului

Oferim:
  • Mediu de lucru si formare într-un colectiv plăcut (fără stres);
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala într-un mediu de lucru stabil;
  • Contract de munca si pachet salarial atractiv (2200 RON net pentru perioada inițială) cu posibilitatea de renegociere după primele 6 luni + bonusuri de performanță.
Publicat 19 Sept. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.