de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Reactualizat 17 Aug 2006 | Expiră 19 Aug 2006

ACCOUNT MANAGER -Relatia cu Proiectantii si Arhitectii (BOTOSANI)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare, de preferat Facultatea de Instalatii sau Constructii
- Experienta intr-un sistem de vanzare a produselor tehnice
- Abilitati foarte bune de prezentare, negociere, influentare, spirit analitic dezvoltat

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- promoveaza si ofera informatii tehnice despre produsele Romstal la institutele de proiectare si arhitecti
- stabileste si dezvolta relatiile cu reprezentantii conturilor pe care le gestioneaza
- realizeaza rapoarte de contactare, stabileste intalniri cu proiectantii, incheie contracte
- creaza si intretine baza de date

Se ofera: pachet motivational competitiv, includerea intr-un sistem coerent de training si dezvoltare profesionala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1000 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.

Expirat
ACCOUNT MANAGER -Relatia cu Proiectantii si Arhitectii (BOTOSANI)  -  ROMSTAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles