Account Manager - limba franceză

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne căutăm coleg/ă pe partea de account management.

Suntem una dintre companiile de top din România când vine vorba de leasingul de personal în Franța, cu sedii în 3 țări, iar în acest moment avem nevoie de un coleg/ă care să stăpânească bine limba franceză și știe să jongleze cu clienții.

Ne punem mari speranțe în tine, prin urmare vei avea următoarele taskuri:

- să lucrezi atât individual cât și în echipă
- să menții relațiile cu clienții actuali și să-i contactezi pe cei noi
- să stabilești exact nevoile de recrutare

Descrierea jobului

Știm că ai nevoie și de motivație, așa că îți oferim:

- salariu atractiv negociat în urma interviului
- oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic
- suportul necesar de care ai nevoie să te poți dezvolta atât personal cât și profesional.

Dacă ți se pare că ne potrivim, hai să stăm de vorbă! Completează formularul și te contactăm în cel mai scurt timp.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Lucrez în Europa este o companie dinamică, specializată în ​​recrutarea și în furnizarea de personal calificat pentru companii din România sau Europa, în diferite sectoare de activitate.

Cu o experiență vastă în recrutarea și administrarea personalului, am crescut ambițios din 2011, reușind să câștigăm apreciere de la atât din partea clienților, cât și din partea angajaților noștri prin serviciile oferite.

Scopul nostru este să oferim candidați calificați într-un timp cât mai scurt posibil, respectând în același timp standardele de calitate și strategia comercială a companiei dumneavoastră.

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 27 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022