Publicat 12 Sep 2008 | Reactualizat 11 Oct 2008 | Expiră 13 Oct 2008

Account Manager - Internet, New media / Acc Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

A lucra intr-o agentie de Web development este cel putin fel de provocator si incitant ca intr-o agentie de Advertising sau PR avand in plus un orizont de dezvoltare exceptional.

Candidatul perfect trebuie sa fie:
- Foarte organizat, ordonat, inteligent
- Capacitate de acumulare rapida a informatiilor, inclusiv a celor tehnice
- Fluenta in comunicare, fire placuta.

Daca ai aceste prime caracteristici esti potrivit pentru jobul nostru in proportie de 70%

In plus:
- Experienta relevanta in acelasi domeniu sau domeniu similar + 25 %
- Limba engelza
- domiciliu in zona Bucur Obor, Mosilor, Sf Gheorghe, Colentina, Dristor, Iancului, Stefan cel Mare

NOTA: Daca nu ai inca experienta dar iti doresti cu adevarat, poti opta si pentru Account Executive

Descrierea jobului

Account Managerul in agentia noastra lucreaza in 2 zone importante si daca este bun chiar in 3 sau 4:

Administrare de conturi
- vocea clientului in agentie/ vocea agentiei la client

Management de proiect
- managementul proiectelor, taskuri, deadline-uri

New Business
- relationarea de calitatea produce natural new business

Team Leader
- Coordonarea unei echipe de Account Executive

Acoperirea primelor doua zone este absolut necesara pentru acest job.

Beneficii in afara salarizarii:
- Transport asigurat
- Masa calda in companie

Prin E-afacere, din 2001 pana astazi peste 300 de companii si-au gasit solutia optima de exprimare in mediul on line.

Printe ele se aflta atat brand-uri cu o puternica recunoastere internationala ca Pepsi, Nestle, Lafarge, Western Union, Deceuninck, BRD Societe Generale, GSK; cat si branduri autohtone de top: Ursus, Posta Romana, Paralela 45.

Ne definim ca o agentie de servicii web complete: Web design, SEO, web hosting, strategie web.

Expirat
Account Manager - Internet, New media / Acc Executive  -  E-afacere

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles