Publicat 08 Sep 2008 | Expiră 08 Sep 2008

ACCOUNT EXECUTIVE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolventa studii superioare
- persoana foarte organizata
- abilitate in lucrul cu cifrele
- atentie la detalii
- l. engleza avansat
- bun operator PC MS Office [ Word, Excel, PowerPoint]
- flexibilitate si adaptabilitate
- capacitatea de a lucra cu termene limita si rezistenta la stres

Descrierea jobului

- primeste cererile clientilor si le analizeaza stabilind etapele si termenele in care pot fi rezolvate
- scrie comenzile interne, face estimarea de cost si de timp pentru fiecare proiect in parte
- urmareste termenele de realizare pentru proiectele alocate

Descrierea companiei

Atelier productie publicitate, serigrafie, tampografie.

Expirat
ACCOUNT EXECUTIVE  -  S.C SPRINT PROMOTION S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles