Publicat 01 Aug 2008 | Reactualizat 13 Aug 2008 | Expiră 01 Sep 2008

account executive

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii superioare de marketing;
-Capacitate de cercetare, analiza si sinteza;
-Persoana activa, cu un dezvoltat simt social, tinuta business;
-Experienta in domeniu min 1 an (de preferat in comertul cu materiale promotionale)
-Cunoasterea metodelor de personalizare
-Abilitati de comunicare si interrelationare
-Abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor
-Cunostinte PC – Microsoft Office
-Seriozitate , punctualitate , abilitati de lucru atat individual cat si in echipa
-Fire deschisa, capabila de o buna comunicare
-Persoana voluntara, responsabila si organizata
-Discernamant si initiativa
-Disponibilitate la efort, program prelungit

Descrierea jobului

Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-Stabilirea de intalniri, negocierea, incheierea si urmarirea desfasurarii de contracte
-Atingerea targeturilor stabilite
-Administrarea eficienta a relatiilor cu clientii existenti
negociere si finalizare contracte
-supravegherea realizarii comenzilor in conformitate cu termenele contractuale
-promovarea produselor/serviciilor firmei si a imaginii acesteia.
-contactarea de noi clienti(portofoliu propriu constituie un avantaj )
-realizarea obiectivelor de vanzari stabilite
-comuniacarea continua cu clientii stabili ai agentiei.
-atingerea target-ului stabilit.
Beneficii:
-bonusuri
-prime

Descrierea companiei

www.serimage.ro
Producator in sectiunea A.T.L. & Indoor & Promotionale din domeniul Publicitate

Expirat
account executive  -  SERIMAGE