Publicat 22 Iul 2008 | Reactualizat 20 Aug 2008 | Expiră 22 Aug 2008

Account Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta 1-2 ani in domeniul productiei publicitare.

Experienta si aptitudini in vanzari.

Limba engleza.

Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Access)

Prezenta si aspect fizic placut

Abilitati de comunicare si organizare

Descrierea jobului

Intretinerea relatiei cu clientii existenti si noi.

Activitate de vanzari si ofertare pentru tiparituri digitale (pliante, mape, volante, etichete, carti de vizita) si materiale promotionale (cd-uri imprimate, mouse pad-uri etc)

Oferim salariu fix plus comision, telefon mobil si alte beneficii (masa pranz, servicii medicale, prime).

Descrierea companiei

Tipografie digitala, producator materiale promotionale.

Expirat
Account Executive  -  Agrafa Print Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles