Publicat 19 Iun 2008 | Reactualizat 18 Iul 2008 | Expiră 20 Iul 2008

Account Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

� studii superioare;
� abilitati de comunicare si organizare
� abilitati de negociere si prezentare
� posibilitatea de a acumula cunostinte tehnice strict necesare desfasurarii activitatii;
� atitudine pozitiva, initiativa, dinamism;
� experienta in operare PC;
� aspect profesional-business;
� experienta in domeniul nostru constituie un avantaj.

Descrierea jobului

� Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
� Crearea bazei de date cu potentialii clienti, contactarea acestora, prezentarea ofertei si negocierea contractelor
� Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.
� Mentinerea relatiilor cu clientii pentru fidelizarea acestora
� Asigurarea derularii procesului de vanzare in cele mai bune conditii

� companie axata pe servicii de consultanta, distributie, implementare si training pentru produse IT (unic distribuitor de table inteligente Mimio, in Bucuresti)
� printre clienti se numara companii importante si institutii de invatamant fapt care determina o dezvoltare continua a firmei noastre.

Expirat
Account Executive  -  Dennet