Publicat 19 Sep 2006 | Reactualizat 18 Oct 2006 | Expiră 20 Oct 2006

Account Executive specialized in Sales -Sales Departmenti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
• Coopereaza cu Manager-ul de Vanzari la implementarea politicilor si strategiei de vanzari
• Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
• Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti aferenti brandului pe care lucreaza
• Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
• Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
• Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
• Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
• Realizarea si prezentarea bugetelor esimative catre client
• Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
• Intocmirea si prezentarea rapoarteleor si documentelor specifice brand-ului
Cerinte:
• Limba engleza – nivel mediu
• Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel mediu
• Capacitate de a lucra in echipa
• Ablitati de comunicare si planificare
• Capacitatea de a respecta termenele limita
• Rezistenta la stres
• Initiativa, perseverenta, dinamism, capacitate de auto-depasire
Oferta:
• Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti si o companie tanara, in plina ascensiune
• Posibilitati deosebite de networking & personal develompent
• Posibilitate de afirmare si promovare rapida

Salariul tine cont de experienta si de rezultatele obtinute!(se negociaza in cadrul interviului) Se recompenseaza generos performanta!
De asemenea, poti solicita mai multe informatii la adresa: raymondmarin@gmail.com sau telefon 0722 250 058

Class IT Outsourcing este o compania infiintata in 2001 cu o organizatie dinamica si inovativa care si-a propus sa aduca schimbari strategice in modul de a face afaceri a intreprinderilor medii si mici din Romania.
Simtind noul puls al economiei romanesti, in care fimele din orice industrie sunt permanent supuse presiunii de a se mantine in piata prin aplicarea unor modele de afaceri cat mai viabile si flexibile, scopul nostru este acela de a pune la dispozitia acestora solutii pentru:
• Cresterea afacerilor prin oferirea de consultanta si gasirea celor mai bune solutii de eficientizare si productivitate
• Stabilitatea afacerii prin oferirea de servicii profesionale din punct de vedere al operarii, securitatii si al protectiei informatiei sustinute de o echipa certificata, calificat si cu experienta.
• Reducerea costurilor
Punem in slujba dvs. cunostintele si relatiile noastre in scopul negocierii celor mai bune contracte pentru comunicatii sau echipamente.

Misiune
Compania Class IT Outsourching a fost infiintata in anul 2001 cu scopul de a sprijini succesul companiilor din Romania din toate sectoarele economice aflate in expansiune prin furnizarea unui set de competente IT la cele mai inalte standarde de calitate, pliate pe specificul fiecarui tip de afacere.
Viziune

Viziunea noastra este aceea de a deveni compania preferata pentru externalizarea serviciilor IT&C din Romania pentru sectoarele economice in plina dezvoltare“

Expirat
Account Executive specialized in Sales -Sales Departmenti  -  Class IT Outsourcing

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles