Publicat 25 Sep 2005 | Reactualizat 23 Oct 2005 | Expiră 26 Oct 2005

Account Executive - Relatie clienti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Persoana comunicativa, se descurca excelent atat in convorbirile telefonice, cat si in discutiile directe.

2. Persoana ordonata, stie sa-si stabileasca dead-line-uri (termene limita) si sa le respecte.

3. Persoana ambitioasa si care doreste sa compenseze o experienta redusa in domeniul publicitatii cu dorinta de a acumula cat mai repede si cat mai mult. Aceaste trasaturi ar trebuie sa se manifeste si fata de domeniul si firma la care doreste sa lucreze, astfel ca aplicatiile trimise \"la modul general\" vor avea un minus din start.

Alte cerinte:

Cunostinte bune de Excel, Word, Power Point, Internet
Avantaj - Cunostinte de baza din marketing
Carnet de conducere categoria B (nu este obligatoriu)

Descrierea jobului

Job-ul presupune comunicarea cu clientul firmei din momentul primului contact si pana la terminarea efectiva a campaniei de promovare.

Intre responsabilitatile canditatului pot fi enumerate:

- contactarea potentialilor clienti si stabilirea de intalniri cu acestia
- elaborarea unor propuneri catre acesti clienti (concepere de programe de promovare)
- stabilirea bugetului si a resurselor implicate de un astfel de proiect
- urmarirea proiectului si coordonarea echipei implicate pana in momentul finalizarii acestuia
- mentinerea relatiei ulterioare cu clientii

Angajatul va avea posibilitatea realizarii unei cariere intr-un domeniu cu o dezvoltare foarte puternica. Cunostintele acumulate in cadrul firmei iti vor permite sa stapanesti foarte bine domeniul marketingului si publicitatii, datorita lucrului intr-o echipa foarte competitiva.

Campania de recrutare realizata acum 6 luni ne-a adus satisfactia gasirii unei noi colege care a reusit sa se integreze foarte bine, ceea ce ne da speranta pentru cresterea echipei in prezent.

Business Results - agentie de publicitate specializata pe programe de marketing direct si baze de date.

Pe site-ul firmei - www.results.ro puteti afla mai multe detalii despre serviciile firmei, precum si cateva studii de caz ale unor proiecte facute pentru clientii agentiei.

Pentru intrebari sau CV, office@results.ro, tel. 323 30 26, persoana de contact Razvan Capatina, Managing Partner

Expirat
Account Executive - Relatie clienti  -  Business Results - Smart Ideas